ul. Turystyczna 45, 20-230 Lublin, tel. 81 746 11 44

Nowy Ford Focus

Całkowicie przeprojektowane nadwozie o wyrazistych liniach oraz zaawansowane technologicznie i wyjątkowo eleganckie wnętrze.

Model nowej generacji, który wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem jest system Ford SYNC 2 z zaawansowanym systemem obsługi głosowej i 8”wyświetlaczem, służący do intuicyjnej obsługi nawigacji, systemu audio oraz klimatyzacji. Z kolei system wspomagający parkowanie (Active Park Assist) został udoskonalony i teraz oprócz parkowania równoległego oferuje funkcję parkowania prostopadłego oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

Supernowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne zapewniają idealną równowagę między mocą a ekonomicznością. Zaawansowana przekładnia PowerShift oraz zmiana biegów za pomocą łopatek maksymalizuje wydajność i przyjemność z jazdy.

 

Dowiedz się więcej na stronie www.ford.pl oraz sprawdź aktualne ceny .

 

Nowy Ford Focus ST

Najbardziej zaawansowany Ford Focus ST w dziejach został wyposażony w nowe technologie zastosowane w podwoziu, przeprojektowane zawieszenie, zmodernizowany układ kierowniczy, a także specjalnie dobrane ogumienie, oferując wyrafinowane właściwości jezdne oraz wysoką precyzję prowadzenia. Model ten po raz pierwszy będzie oferowany w dwóch wersjach z silnikiem wysokoprężnym i benzynowym.
 

Dowiedz się więcej na stronie www.ford.pl​ Cennik nowego Forda Focusa ST tutaj.

Sprawdź też nowość - Forda Focusa RS tutaj.

 

Możesz też odwiedzić nasz Salon, aby zapoznać się na miejscu z najkorzystniejszymi dostępnymi ofertami.

Zapraszamy.
Copyright © Carrara 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline. ford