ul. Turystyczna 45, 20-230 Lublin, tel. 81 746 11 44

Ford Kuga

Sportowa sylwetka, nowoczesny styl. Nowy Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji.

Ideał istnieje. Odkryj nowego Forda Kuga. 

Dynamiczna linia nadwozia i 17" obręcze ze stopów lekkich zrobią wrażenie, gdziekolwiek się pojawisz. Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa oraz elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika zapewnią komfort podróży. A system Ford SYNC 3 z obsługą głosową w języku polskim sprawi, że dogadacie się (prawie) bez słów.

Technologia sterowana za pomocą głosu

Nowy system SYNC 3 umożliwia sterowanie wieloma funkcjami samochodu – od zestawu audio po system nawigacji satelitarnej®.Dzięki niemu można także obsługiwać połączenia podłączonego telefonu i odsłuchać wiadomości tekstowe - wszystko za pomocą poleceń głosowych w języku polskim lub 8” ekranu dotykowego. Funkcja AppLink umożliwia obsługę wybranych aplikacji, a z kolei Apple CarPlay i Android Auto pozwalają korzystać z dodatkowych funkcji Twojego telefonu. System pozwala także przeszukać listę lokalnych restauracji. Wystarczy powiedzieć tylko „Jestem głodny” albo przejść do przewodnika Michelina, który pomoże wybrać i zarezerwować miejsce na lunch czy nocleg. Łączność Wi-Fi dostępna jest przez lokalne hot spoty oraz modem USB. Z kolei funkcja Wzywania Pomocy (Emergency Assistance) umożliwia nawiązanie kontaktu ze służbami ratowniczymi w razie wypadku.

Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego

Active Park Assist łączy w sobie różne technologie, które zarówno pomagają zaparkować samochód równolegle lub prostopadle, jak i wyjechać z miejsca parkingowego - Park Out Assist. System parkowania prostopadłego i równoległego wyszukuje odpowiednie miejsce. Gdy już to zrobi, automatycznie naprowadza pojazd na wybrane miejsce. Kierowcy pozostaje tylko kontrolowanie pedału gazu, hamulca i biegów zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez system.

System zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (Active City Stop)

Active City Stop automatycznie hamuje w momencie wykrycia ryzyka kolizji, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo lub konsekwencje zderzenia z poprzedzającym pojazdem w czasie jazdy z małą prędkością (do 50 km/h). Jest to niezwykle przydatna i praktyczna funkcja w ruchu miejskim, doceniona przez Euro NCAP przyznaną nagrodą w dziedzinie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa*.

*Nagroda przyznana marce Ford Focus za model z 2013 roku.

 

 

 Dowiedz się więcej na stronie www.ford.pl oraz sprawdź aktualne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu, aby zapoznać się na miejscu z najkorzystniejszymi dostępnymi ofertami.
 
Copyright © Carrara 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline. ford