ul. Turystyczna 45, 20-230 Lublin, tel. 81 746 11 44

Ford Kuga

Sportowa sylwetka, nowoczesny styl. Nowy Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji.

Ideał istnieje. Odkryj nowego Forda Kuga. 

Dynamiczna linia nadwozia i 17" obręcze ze stopów lekkich zrobią wrażenie, gdziekolwiek się pojawisz. Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa oraz elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika zapewnią komfort podróży. A system Ford SYNC 3 z obsługą głosową w języku polskim sprawi, że dogadacie się (prawie) bez słów.

Technologia sterowana za pomocą głosu

Nowy system SYNC 3 umożliwia sterowanie wieloma funkcjami samochodu – od zestawu audio po system nawigacji satelitarnej®.Dzięki niemu można także obsługiwać połączenia podłączonego telefonu i odsłuchać wiadomości tekstowe - wszystko za pomocą poleceń głosowych w języku polskim lub 8” ekranu dotykowego. Funkcja AppLink umożliwia obsługę wybranych aplikacji, a z kolei Apple CarPlay i Android Auto pozwalają korzystać z dodatkowych funkcji Twojego telefonu. System pozwala także przeszukać listę lokalnych restauracji. Wystarczy powiedzieć tylko „Jestem głodny” albo przejść do przewodnika Michelina, który pomoże wybrać i zarezerwować miejsce na lunch czy nocleg. Łączność Wi-Fi dostępna jest przez lokalne hot spoty oraz modem USB. Z kolei funkcja Wzywania Pomocy (Emergency Assistance) umożliwia nawiązanie kontaktu ze służbami ratowniczymi w razie wypadku.

Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego

Active Park Assist łączy w sobie różne technologie, które zarówno pomagają zaparkować samochód równolegle lub prostopadle, jak i wyjechać z miejsca parkingowego - Park Out Assist. System parkowania prostopadłego i równoległego wyszukuje odpowiednie miejsce. Gdy już to zrobi, automatycznie naprowadza pojazd na wybrane miejsce. Kierowcy pozostaje tylko kontrolowanie pedału gazu, hamulca i biegów zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez system.

System zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (Active City Stop)

Active City Stop automatycznie hamuje w momencie wykrycia ryzyka kolizji, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo lub konsekwencje zderzenia z poprzedzającym pojazdem w czasie jazdy z małą prędkością (do 50 km/h). Jest to niezwykle przydatna i praktyczna funkcja w ruchu miejskim, doceniona przez Euro NCAP przyznaną nagrodą w dziedzinie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa*.

*Nagroda przyznana marce Ford Focus za model z 2013 roku.

 

Teraz Ford Kuga 2017 już od 85 900 zł.

 Dowiedz się więcej na stronie www.ford.pl oraz sprawdź aktualne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu, aby zapoznać się na miejscu z najkorzystniejszymi dostępnymi ofertami.
 
Copyright © Carrara 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline. ford