ul. Turystyczna 45, 20-230 Lublin, tel. 81 746 11 44

Szukasz samochodu dostawczego na miarę Twoich potrzeb?

Zapraszamy do TRANSIT CENTRUM  CARRARA w Lublinie!

Mamy przyjemność poinformować, że CARRARA Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Marki FORD w Lublinie w związku z dynamicznym rozwojem uruchomiła we współpracy z Ford Polska -  Centrum Pojazdów Dostawczych TRANSIT CENTRUM.

TRANSIT CENTRUM – to miejsce, które powstało z myślą o Tobie i Twoim biznesie, by  pomagać
w znalezieniu odpowiedniego pojazdu użytkowego, a następnie dbać o to, by jego eksploatacja przebiegała bez zakłóceń.

  • W Centrum Transita możesz obejrzeć i wypróbować każdy z dostępnych modeli samochodów dostawczych FORDA, np. zdobywcę nagrody „What Van”: Transita Courier, Transita Connect wyróżnionego w kategorii „Light Van” oraz Forda Rangera, który zyskał miano najlepszego pick-upa roku. Z nami odkryjesz i przetestujesz nowoczesne technologie, które zastosowano w samochodach dostawczych FORD.
  • Nasi pracownicy podzielą się Z Tobą specjalistyczną wiedzą na temat dostępnych produktów
    i pomogą Ci wybrać samochód idealny dla Twojej firmy. Doradzą Ci w zakresie sposobu finansowania i przedstawią wszechstronne możliwości adaptacji zakupionego pojazdu.
  • Nasz Dział Serwisu zaoferuje Ci kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi serwisowej Twojego dostawczego FORDA i przedstawi korzyści płynące z usługi TRANSIT24.

Poznaj SAMOCHODY DOSTAWCZE FORDA – pojazdy przystosowane do zadań specjalnych!

FORD TRANSIT to obecnie jeden z najbardziej kultowych pojazdów jeżdżących po drogach. Od czasu wprowadzenia na rynek w 1965 roku model ten zasłużenie cieszy się reputacją auta niezawodnego o dużych możliwościach i wydajności, w którym prowadzenie i komfort są porównywalne do samochodu osobowego. Wszystkie zalety Transita znajdziesz również w innych wielokrotnie nagradzanych Pojazdach Dostawczych marki Ford: Courier, Connect i Custom. Uzupełnieniem najbardziej wszechstronnej gamy pojazdów dostawczych, jaką kiedykolwiek oferowaliśmy, jest wytrzymały i elegancki Ford Ranger.

Porozmawiajmy, a już wkrótce FORD TRANSIT stanie się Twoim niezastąpionym partnerem w  biznesie!

Joanna Stawska
Twój Doradca Handlowy ds. Samochodów Dostawczych
Telefon: 513-645-840
E-mail: joanna.stawska@ford-lublin.pl

 

Copyright © Carrara 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline. ford